Školení, workshopy a pravidelné akce

Pro otevření akce rozklikněte obrázek, přihlášky buď přes můj email nebo přes pro-link u akce 

 

 

 

 

 

Podzimní lake yoga 16.-18.10.2020
Jógový a relaxační víkend v Jindřichově Hradci a penzionu Avalon.
Tento víkend se krom jógy budeme věnovat i konstelacím s Pavlem Křepelkou.
Shakti prana flow 13.11.2020
Praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie. Shakti je ženská bohyně, kterou budeme probouzet.
18:30 - 21:00 h
Inspiration fascial yoga 14.11.2020
Fasciální jóga spojuje Bhakti vinyasa jógu s principy fasciálního tréninku, založeného na práci Dr. Roberta Schleipa (Skupina fasciálního výzkumu, Univerzita v Ulmu, Německo), mezinárodního vědeckého výzkumu a pohybových expertů. Zahrnuje prvky Yin jógy a dalších Yin technik, aby zvýšila propriocepci a smyslové povědomí v kombinaci s dynamičtějšími Yang prvky a integruje základní principy fasciálního tréninku v jógové praxi.

cena 1990,-
Jóga a chodidla - přesun na podzim
Karma yoga studio Praha
Práce s chodidly, 2,5 hodinový workshop pro inspiraci v péči, masáži a posílení klenby na noze.

Karma yoga 11.30-14 h
Prana intensive 13.-17.5.2020
Navazujeme na úspěšnou akci minulého roku. Minulý rok jsme se celé 4 dny věnovali Jin józe. Tentokrát budeme praktikovat techniky k obnovení prány v těle.
Veronika Carmanová a Nikol Maio
Jóga víkend v Peci
Nově pojedeme do zbrusu nového hotelu Hradec v centru Pece po Sněžkou. Čekají vás 4lekce jógy, výborné jídlo, wellness a procházky.
Shakti prana flow - přesun na podzim
3 hodinový praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie.
18:30 - 21:00 h
Létající jóga
Zdravá záda, jóga a fascie
Celé naše tělo je plné vody a energie.

Jsou situace, které nám energií ubírají a tělo na to reaguje stažením. V těle máme velkou síť fascií, které pokrývají všechny kosti, svaly a tvoří komunikační síť našeho těla. Díky nim se i lépe vnímáme a vědoměji můžeme vést pohyb. V tomto praktickém workshopu se dostaneme do různých variant pohybu tak, abychom co nejvíce stimulovali fascialni síť a různými automasážemi se uvolníme v problematických partiích, které mají tendenci do přetížení a stažení.
Show More

​© 2013 by Nikol Maio. All rights reserved

  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Shakti prana flow 13.11.2020

Praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie. Shakti je ženská bohyně, kterou budeme probouzet. 18:30 - 21:00 h

Go to link