Školení, workshopy a pravidelné akce

Pro otevření akce rozklikněte obrázek, přihlášky buď přes můj email nebo přes pro-link u akce 

 

 

 

 

 

Zdravá záda, jóga a fascie 8.2.2020
Celé naše tělo je plné vody a energie.

Jsou situace, které nám energií ubírají a tělo na to reaguje stažením. V těle máme velkou síť fascií, které pokrývají všechny kosti, svaly a tvoří komunikační síť našeho těla. Díky nim se i lépe vnímáme a vědoměji můžeme vést pohyb. V tomto praktickém workshopu se dostaneme do různých variant pohybu tak, abychom co nejvíce stimulovali fascialni síť a různými automasážemi se uvolníme v problematických partiích, které mají tendenci do přetížení a stažení.
Zdravá záda a fascie 6.3.2020
Dům jógy Příbram
Praktické sestavy pro různorodou stimulaci fascií, dynamicky, pasivně a za pomocí zvuků. Teoretické vysvětlení fascií a fasciálních linií těla. Ukázka automasáže s pomůckami pro procítění okamžitého uvolnění.
Energy studio - 11-16 h
Shakti prana flow 13.3.2020
3 hodinový praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie.
18:30 - 21:00 h
Jin jóga 20.-22.3.2020
3 denní intenzivní školení pro učitele i veřejnost v Praze.
Naučíte se základy jinové praxe, anatomické souvislosti, základní principy energetických drah (meridiánů) a propojení s TČM, jinové pozice a strukturu jinové lekce.
Program: (pá 17-20 h/so-ne 9-17 h)
Cena: 5900,- Kč
Jarní lake yoga 3.-5.4.2020
Jarní víkend plný jógy, odpočinku a času pro sebe v Jindřichově Hradci.
Jóga a chodidla 18.4.2020
Karma yoga studio Praha
Práce s chodidly, 2,5 hodinový workshop pro inspiraci v péči, masáži a posílení klenby na noze.

Karma yoga 11.30-14 h
Prana intensive 13.-17.5.2020
Navazujeme na úspěšnou akci minulého roku. Minulý rok jsme se celé 4 dny věnovali Jin józe. Tentokrát budeme praktikovat techniky k obnovení prány v těle.
Veronika Carmanová a Nikol Maio
Zdravá záda a fascie
Pojďme se společně ponořit do fascinujícího světa fascií a praktickými ukázkami se naučit, jak je uvolnit, protáhnout a zároveň podpořit lepší tok energie v celém těle.

Díky fasciím můžete lépe poznat své tělo, podpořit správný pohybový stereotyp nebo uvolnit již starší trauma.
Fasciální linie
Pojďme se společně ponořit do fascinujícího světa fascií a praktickými ukázkami se naučit, jak je uvolnit, protáhnout a zároveň podpořit lepší tok energie v celém těle.

Díky fasciím můžete lépe poznat své tělo, podpořit správný pohybový stereotyp nebo uvolnit již starší trauma.

Bedřichov 10-17h
Show More

​© 2013 by Nikol Maio. All rights reserved

  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Zdravá záda, jóga a fascie 8.2.2020

Celé naše tělo je plné vody a energie. Jsou situace, které nám energií ubírají a tělo na to reaguje stažením. V těle máme velkou síť fascií, které pokrývají všechny kosti, svaly a tvoří komunikační síť našeho těla. Díky nim se i lépe vnímáme a vědoměji můžeme vést pohyb. V tomto praktickém workshopu se dostaneme do různých variant pohybu tak, abychom co nejvíce stimulovali fascialni síť a různými automasážemi se uvolníme v problematických partiích, které mají tendenci do přetížení a stažení.

Go to link