Školení, workshopy a pravidelné akce

Pro otevření akce rozklikněte obrázek, přihlášky buď přes můj email nebo přes pro-link u akce 

 

 

 

 

 

Lake yoga přesun na jaro 2021
Jógový a relaxační víkend v Jindřichově Hradci a penzionu Avalon.
Tento víkend se krom jógy budeme věnovat i konstelacím s Pavlem Křepelkou.
Shakti prana flow přesun na jaro 2021
Praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie. Shakti je ženská bohyně, kterou budeme probouzet.
18:30 - 21:00 h
Inspiration fascial yoga přesun na jaro 2021
Fasciální jóga spojuje Bhakti vinyasa jógu s principy fasciálního tréninku, založeného na práci Dr. Roberta Schleipa (Skupina fasciálního výzkumu, Univerzita v Ulmu, Německo), mezinárodního vědeckého výzkumu a pohybových expertů. Zahrnuje prvky Yin jógy a dalších Yin technik, aby zvýšila propriocepci a smyslové povědomí v kombinaci s dynamičtějšími Yang prvky a integruje základní principy fasciálního tréninku v jógové praxi.

cena 1990,-
Jóga a chodidla přesun na jaro 2021
Karma yoga studio Praha
Práce s chodidly, 2,5 hodinový workshop pro inspiraci v péči, masáži a posílení klenby na noze.

Karma yoga 11.30-14 h
Prana intensive
Navazujeme na úspěšnou akci minulého roku. Minulý rok jsme se celé 4 dny věnovali Jin józe. Tentokrát budeme praktikovat techniky k obnovení prány v těle.
Veronika Carmanová a Nikol Maio
Jóga víkend v Peci
Nově pojedeme do zbrusu nového hotelu Hradec v centru Pece po Sněžkou. Čekají vás 4lekce jógy, výborné jídlo, wellness a procházky.
Shakti prana flow
3 hodinový praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie.
18:30 - 21:00 h
Létající jóga
Zdravá záda, jóga a fascie
Celé naše tělo je plné vody a energie.

Jsou situace, které nám energií ubírají a tělo na to reaguje stažením. V těle máme velkou síť fascií, které pokrývají všechny kosti, svaly a tvoří komunikační síť našeho těla. Díky nim se i lépe vnímáme a vědoměji můžeme vést pohyb. V tomto praktickém workshopu se dostaneme do různých variant pohybu tak, abychom co nejvíce stimulovali fascialni síť a různými automasážemi se uvolníme v problematických partiích, které mají tendenci do přetížení a stažení.
Show More

​© 2013 by Nikol Maio. All rights reserved

  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now