Školení, workshopy a pravidelné akce

Pro otevření akce rozklikněte obrázek, přihlášky buď přes můj email nebo přes pro-link u akce 

 

 

 

 

 

Jinové plynutí 18.9.2020
Jinové pozice jsou prováděné v delší výdrži, abychom tak lépe stimulovali dané meridiány (energetické dráhy) v našem těle. Je to meditace v pohybu, kde se budeme zaměřovat na přípravu na podzim a udržení klidu po prázdninách i do dalších období.
Podzimní lake yoga 16.-18.10.2020
Jógový a relaxační víkend v Jindřichově Hradci a penzionu Avalon.
Tento víkend se krom jógy budeme věnovat i konstelacím s Pavlem Křepelkou.
Shakti prana flow 13.11.2020
Praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie. Shakti je ženská bohyně, kterou budeme probouzet.
18:30 - 21:00 h
Inspiration fascial yoga 21.11.2020
Fasciální jóga spojuje Bhakti vinyasa jógu s principy fasciálního tréninku, založeného na práci Dr. Roberta Schleipa (Skupina fasciálního výzkumu, Univerzita v Ulmu, Německo), mezinárodního vědeckého výzkumu a pohybových expertů. Zahrnuje prvky Yin jógy a dalších Yin technik, aby zvýšila propriocepci a smyslové povědomí v kombinaci s dynamičtějšími Yang prvky a integruje základní principy fasciálního tréninku v jógové praxi.

cena 1990,-
Jóga a chodidla - přesun na podzim
Karma yoga studio Praha
Práce s chodidly, 2,5 hodinový workshop pro inspiraci v péči, masáži a posílení klenby na noze.

Karma yoga 11.30-14 h
Prana intensive 13.-17.5.2020
Navazujeme na úspěšnou akci minulého roku. Minulý rok jsme se celé 4 dny věnovali Jin józe. Tentokrát budeme praktikovat techniky k obnovení prány v těle.
Veronika Carmanová a Nikol Maio
Jin jóga přesun termínu
3 denní intenzivní školení pro učitele i veřejnost v Praze.
Naučíte se základy jinové praxe, anatomické souvislosti, základní principy energetických drah (meridiánů) a propojení s TČM, jinové pozice a strukturu jinové lekce.
Program: (pá 17-20 h/so-ne 9-17 h)
Cena: 5900,- Kč
Jóga víkend v Peci
Nově pojedeme do zbrusu nového hotelu Hradec v centru Pece po Sněžkou. Čekají vás 4lekce jógy, výborné jídlo, wellness a procházky.
Shakti prana flow - přesun na podzim
3 hodinový praktický workshop, kde se můžeme věnovat sami sobě. Prana flow je uvolnění, rytmus, plynulost, která je doprovázna mudrami, zpěvem, pranajámou, meditací a vše se spojuje hravými vinyasami do praxe, aby se rozproudila energie.
18:30 - 21:00 h
Show More

​© 2013 by Nikol Maio. All rights reserved

  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now